Jyothis

Joined 4 అక్టోబరు 2009
$$$
చి (Reverted 1 edit by 2a01:111f:824:2200:21d:9ff:fedd:d9e2 (talk) identified as vandalism to last revision by Jyothis. ([[m:w...)
($$$)
O firmie
[[m:User:Jyothis]]
 
Ośrodek OBAC jest jedyną z nielicznych w Polsce prywatną, samodzielną kapitałowo i organizacyjnie jednostką certyfikującą o statusie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
 
Specjalizujemy się od 1997 roku w dziedzinie badań, oceny zgodności wyrobów, badań atestacyjnych oraz oceny warunków organizacyjno technicznych wymaganych do prowadzenia stabilnej i powtarzalnej produkcji oraz remontów maszyn i urządzeń.
 
Przeprowadzamy również ocenę systemów zarządzania w przedsiębiorstwach produkcyjno-usługowych oraz szkolenia otwarte w zakresie ich projektowania, wdrażania, utrzymywania oraz doskonalenia.
 
Posiadamy status jednostki notyfikowanej o numerze 1461, nadanym przez Komisję Europejską, w zakresie 5 dyrektyw.
 
Dostosowując się do potrzeb rynku, Ośrodek OBAC stale rozszerza zakres świadczonych usług poprzez rozbudowę bazy laboratoryjnej a także rozszerzanie swoich kompetencji o nowe normy i dyrektywy.
 
Ośrodek OBAC stale poszerza zasięg swojego działania obsługując kontrahentów w wielu krajach Unii Europejskiej.
 
Ośrodek OBAC zatrudnia specjalistów z różnych obszarów przemysłu, których wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji, wdrażaniu i eksploatacji wyrobów pozwalają na najwyższy poziom obsługi naszych dotychczasowych klientów.
 
Aby zapewnić właściwy profesjonalizm naszych usług a także z wyprzedzeniem informować klientów Ośrodka OBAC o zmianach w wymaganiach przepisów prawa technicznego, kadra naukowo-techniczna Ośrodka OBAC stale utrzymuje i podnosi swoje kwalifikacje poprzez odbywanie szerokiej gamy specjalistycznych szkoleń w kraju i za granicą.
 
Jako jednostka notyfikowana bierzemy również udział w grupach roboczych w ramach udzielonej notyfikacji dla poszczególnych dyrektyw Unii Europejskiej.
"https://te.wikipedia.org/wiki/ప్రత్యేక:MobileDiff/1296932" నుండి వెలికితీశారు