Jyothis

Joined 4 అక్టోబరు 2009
చి
2A01:111F:824:2200:21D:9FF:FEDD:D9E2 (చర్చ) చేసిన మార్పులను Kolega2357 యొక...
($$$)
చి (2A01:111F:824:2200:21D:9FF:FEDD:D9E2 (చర్చ) చేసిన మార్పులను Kolega2357 యొక...)
 
[[m:User:Jyothis]]
O firmie
 
Ośrodek OBAC jest jedyną z nielicznych w Polsce prywatną, samodzielną kapitałowo i organizacyjnie jednostką certyfikującą o statusie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
 
Specjalizujemy się od 1997 roku w dziedzinie badań, oceny zgodności wyrobów, badań atestacyjnych oraz oceny warunków organizacyjno technicznych wymaganych do prowadzenia stabilnej i powtarzalnej produkcji oraz remontów maszyn i urządzeń.
 
Przeprowadzamy również ocenę systemów zarządzania w przedsiębiorstwach produkcyjno-usługowych oraz szkolenia otwarte w zakresie ich projektowania, wdrażania, utrzymywania oraz doskonalenia.
 
Posiadamy status jednostki notyfikowanej o numerze 1461, nadanym przez Komisję Europejską, w zakresie 5 dyrektyw.
 
Dostosowując się do potrzeb rynku, Ośrodek OBAC stale rozszerza zakres świadczonych usług poprzez rozbudowę bazy laboratoryjnej a także rozszerzanie swoich kompetencji o nowe normy i dyrektywy.
 
Ośrodek OBAC stale poszerza zasięg swojego działania obsługując kontrahentów w wielu krajach Unii Europejskiej.
 
Ośrodek OBAC zatrudnia specjalistów z różnych obszarów przemysłu, których wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji, wdrażaniu i eksploatacji wyrobów pozwalają na najwyższy poziom obsługi naszych dotychczasowych klientów.
 
Aby zapewnić właściwy profesjonalizm naszych usług a także z wyprzedzeniem informować klientów Ośrodka OBAC o zmianach w wymaganiach przepisów prawa technicznego, kadra naukowo-techniczna Ośrodka OBAC stale utrzymuje i podnosi swoje kwalifikacje poprzez odbywanie szerokiej gamy specjalistycznych szkoleń w kraju i za granicą.
 
Jako jednostka notyfikowana bierzemy również udział w grupach roboczych w ramach udzielonej notyfikacji dla poszczególnych dyrektyw Unii Europejskiej.
10

edits

"https://te.wikipedia.org/wiki/ప్రత్యేక:MobileDiff/1296940" నుండి వెలికితీశారు